Mağzamıza Hoşgeldiniz

Image Client

Mutlu Patiler Durağı hem sizi hem evcil dostlarınızı düşünüyor!

 

Mutlu Patiler Durağı ailesi olarak evlerimizdeki dostlarımız için çok çeşitli ürünler sunabilmekteyiz. İnternet sitemizde yer alan ürünlerin tamamı direk olarak üreticiden ya da ithalatçı en temel bayi şirketlerden tedarik ediliyor. Şuan yaklaşık 30 adet farklı kedi ve köpek maması çeşidine sahibiz. Stoklarımızda 300'den fazla kedi ve köpek aksesuarı yer almakta.Üstelik bu ürünlerden herhangi birini iş günleri içerisinde sipariş verdiğinizde %99 başarılı ve hızlı teslimat oranlarımızı göz önünde bulundurarak ertesi gün evinizden veya ofisinizden teslim alabiliyorsunuz.

Evcil hayvan mama ve aksesuarında 20 yıldan fazla bir süreden beri edindiğimiz uzmanlık ve deneyim sayesinde en iyi marka ve kalitede ürünleri avantajlı fiyatlarla ve üstün hizmet kalitesiyle satın alabilirsiniz.

 

Amacımız online alışverişlerinizi kolaylaştırmak ve ihtiyaç duyduğunuz ürünleri en kısa bir süre içinde size ulaştırmak. Bir ürünü stoğumuza almadan önce o ürün için müşteri yorumlarını göz önünde bulunduruyor ve çeşitli araştırmalar gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda blogumuzda yayınladığımız metinler ve diğer içeriklerimizle beraber sizlere ürünlerinizi seçerken bilgi edinmenizi sağlayacak tüm materyalleri ve dökümanları sağlamaya çalışmaktayız.

 

2010 Yılından beri bizi seçen müşterilerimizi tüm alışverişlerinde mutlu ettik. Mutlu Patiler Durağı’ndan alışveriş yaptığınızda ortaya çıkabilecek tüm problemlere karşı koruma altında olursunuz.

 

Bugüne dek web sitemizden yüzlerce kişi alışveriş yaptı. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

 

Mutlu Patiler Durağı’nda bir müşteri hesabı oluşturduğunuzda ve bir işlem gerçekleştirdiğinizde kişisel bilgilerinizi asla üçüncü partilerle ya da şirketimizde bulunan herhangi bir personel ile paylaşmayız. Bilgilerinizin güvenliği bizler için son derece önemlidir ve buna ilişkin bilgi teknolojileri yatırımlarımızı devamlı arttırarak sürdürmekteyiz. Bizimle paylaştığınız bilgileriniz yalnızca kargo şirketleri ve bankalarla siparişlerinizi güvenli bir biçimde işleme almak ve teslim emek amacı ile şifrelenmiş olarak paylaşılmaktadır.

 

Kişisel verilerinizin korunması adına tüm verilerinizi MD5 kodlama yöntemleriyle şifreliyor ve 256 bit SSL şifreleme ile sitemize girdiğiniz andan itibaren bağlantınızı koruma altına alıyoruz.

  

Çalıştığımız kargo firmalarıyla ayrıntılı ve müşterinin faydasını gözeten anlaşmalar dahilinde sözleşmelerimize imza atıyoruz. Siz web sitemizden bir sipariş verdiğinizde sabah 9 akşam 17.00'a dek siparişleriniz çok hızlı bir biçimde paketleniyor. Gece verdiğiniz siparişleriniz sabah hazırlen temelrak öğlen saatlerinde kargoya teslimi yapılıyor. Bu sayede günde 2 kez kargo çıkışı yaparak siparişlerinizin mümkün olduğunca size daha hızlı ulaşmalarını sağlamaya çalışmaktayız.

 

Herhangi bir sorunuz olduğunda sayfanın sol alt kısmında bulunan whatsapp destek kutucuğundan bizlere hemen bir mesaj gönderebilir ya da iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz. Eğer yanıt veremeyecek kadar yoğun bir gün geçiriyorsak ya da telefonlarımız devamlı meşgul çalıyorsa destek@mutlupatilerduragi.Com adresine mail gönderebilirsiniz. Merak etmeyin, mailleriniz hiçbir zaman cevapsız kalmayacak.

 

Saygılarımızla.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Nakliye ve İade Garantisi
  • Güvenli Alışveriş
  • Ücretsiz Kargo (150TL Üzeri)
  • 7/24 Online Destek
  • Grup Satışları